Wellness

Wellness

Uvoľnite sa a doprajte svojmu telu i mysli jedinečný relaxačný zážitok v našom modernom wellness centre. Vytvorili sme pre vás oázu pokoja, kde môžete uniknúť každodennému stresu a zhonu. Ponorte sa do bazéna alebo si oddýchnite v našich saunách a zanechajte za sebou starosti všedného dňa.

 

Cenník
Dospelí
prvá hodina – 14 EUR
nasledujúca hodina – 8 EUR
Deti do 10 rokov
prvá hodina – 6 EUR
nasledujúca hodina – 4 EUR
Dodatočné služby
Zapožičanie uteráka – 1,50 EUR
Otváracie hodiny
Pondelok 10:00 – 21:00
Utorok 10:00 – 21:00
Streda 10:00 – 21:00
Štvrtok 10:00 – 21:00
Piatok 10:00 – 21:00
Sobota 10:00 – 21:00
Nedeľa 10:00 – 21:00

Služby

 • Fínska sauna

  Zažite hlboký relax v našej tradičnej fínskej saune, kde teplota dosahuje optimálnych 70-100 °C.

 • Parná sauna

  Uvoľnite sa v našej parnej saune, kde vlhkosť dosahuje vyše 100 %. Tento intenzívny zážitok pomáha otvárať póry, čo podporuje detoxikáciu a čistenie pleti. Parná sauna tiež pomáha uvoľňovať svalové napätie a zlepšuje cirkuláciu krvi, čím prispieva k celkovému zdraviu a pohody.

 • Tepidárium

  V našom tepidáriu si môžete dopriať miernu relaxáciu pri teplote približne 40-45 °C. Ideálne miesto na meditáciu a pokojné zotavenie, kde sa teplota postupne zvyšuje, čím podporuje regeneráciu tela a uvoľnenie mysle.

 • Ľadopád

  Osviežte svoje telo a zvýšte si obeh krvi v našom ľadopáde. Tento zážitok po saune stimuluje krvný obeh, posilňuje imunitný systém a dodáva energiu.

 • Sprcha s vodopádom

  Prúd vody s intenzívnym tlakom masíruje telo, uvoľňuje napätie a zlepšuje krvný obeh, čím prispieva k celkovému pocitu zdravia a pohody.

 • Odpočinkové ležadlá

  Oddychová zóna je vybavená s pohodlnými ležadlami, ktoré vytvárajú ideálne prostredie na oddych a regeneráciu po saunovaní alebo wellness procedúrach. Ponúkajú úžasný výhľad na okolie a prostredie pre relaxáciu tela a mysle.

Referencie

Referencie

Kontaktujte nás

Ďakujeme za vašu správu. Čoskoro sa vám ozveme.